Szent Márton ünnepe

November 11. vasárnap lampionos zarándokúttal emlékezünk meg Pannonhalma védőszentjéről:  16.30 Gyülekező a Szent Márton szobornál. 16.45 Rövid megemlékezés, majd indulás a Várhoz.

Szentmisék a héten:

Hétfő - csütörtök: reggel 7 órakor

Péntek-szombat: este 18 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, és  este 18 órakor

November 12. hétfő 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban. Most hétfőn elmarad a Néptánc foglalkozás!

November 13. kedd  11.00 órakor Ringató foglalkozás kisgyermekeseknek

November 15. csütörtök 17.30-tól Gerinctorna Ráczné Ritával.

November 17. szombat 15.00 órakor KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. A betlehemes játékra próba + vásárra készülődés lesz.

November 18. vasárnap A 9.30-as diákmisén ünnepélyes ministráns fogadalomtétel lesz. Mindenkit szeretettel várunk!

Erzsébet napi tartós élelmiszergyűjtést hirdetünk. Jövő vasárnapig várjuk az adományokat a sekrestyében vagy a plébánián délelőttönként!  (Ebben az évben az adományok Teréz anya érdi nővérei számára lesznek felajánlva, akik hajléktalan emberek étkeztetésére használják fel.)

November 19-e Árpádházi Szent Erzsébet napját idén Ravazdon ünnepli egyházközségünk. Ünnepi szentmise 17.30-kor.  Jelentkezés (11.15-ig), feliratkozás az ingyenesen igénybe vehető autóbuszjáratra és további információ a hirdetőtáblánál a plakáton! A fiataloknak szóló levél itt.

A tavalyi év adventjéhez hasonlóan idén is szállást keres a Szent Család! A templomi hirdetőtáblánál kihelyezett papíron a zölddel jelölt befogadó napokra lehet felíratkozni. Több jelentkező esetén a többi fehér nap is választható lesz.

December 9-én (vasárnap), és 10-én (hétfőn) lesz ismét Kántálás - a szintén tavaly felélesztett szép népi hagyomány, a gyermekek Betlehemezése.  Aki tudja, fogadja szeretettel kis műsorukat!

Feliratkozás a hirdetőtáblánál kihelyezett papíron!