Szentmisék a héten:

Hétfő - kedd: reggel 7 órakor

Szerda:  este 18 órakor (Reggel nem lesz mise!)

Csütörtök: reggel 7 órakor

Péntek-szombat: este 18 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, és  este 18 órakor

November 5. hétfő Szent Imre herceg ünnepe.

10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

17.00 órakor lámpáskészítés a Kazinczy Ferenc Művelődési Házban – Márton napra készülődve.

17.30-19.00-ig játékos Néptánc foglalkozás a Boldogasszony Házban.

November 6. kedd  11.00 órakor Ringató foglalkozás kisgyermekeseknek

20.30-tól Bibliaolvasás Ákos atyával a Boldogasszony Házban.

November 7-én, szerdán reggel nem lesz szentmise.  Este 18 órakor Cirill főapát úr mutatja be ünnepélyes szentmisét  az apátsági nyugdíjas munkatársak részvételével.

November 8-án csütörtökön 17.30-tól Gerinctorna Ráczné Ritával.

November 11-e vasárnap Szent Márton napja. Pannonhalma védőszentjéről közös lampionos zarándokúttal emlékezünk meg:  16.30 Gyülekező a Szent Márton szobornál. 16.45 Rövid megemlékezés, majd indulás a Várhoz.

Erzsébet napi tartós élelmiszergyűjtést hirdetünk. November 5. hétfőtől november 18-a vasárnapig várjuk az adományokat a sekrestyében vagy a plébánián délelőttönként.

Ebben az évben az adományok Teréz anya érdi nővérei számára lesznek felajánlva, akik hajléktalan emberek étkeztetésére használják fel.

November 19-e Árpádházi Szent Erzsébet napját idén Ravazdon ünnepli egyházközségünk. Jelentkezés és feliratkozás az ingyenesen igénybe vehető autóbuszjáratra 11.15-ig a templomi hirdetőtáblánál.