Évközi 30. vasárnap

Október a Szűzanya hónapja. Vasárnap – ebben a hónapban a diákmise előtt 9 órától rózsafüzér imádságot mondunk.

Szentmisék a héten:

Hétfő - szerda: reggel 7 órakor

Csütörtök: este 18 órakor MINDENSZENTEK ünnepi szentmise (reggel nem lesz szentmise).

Péntek: reggel 9.00-kor a temetőben HALOTTAK NAPJA alkalmából és este 18 órakor a templomban

Szombat: este 18 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, és  este 18 órakor

Október 29-én hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

A héten tanítási szünet van az iskolákban, ezért nem lesznek megtartva a Néptánc, a Ringató foglalkozások és a Gerinctorna sem.

November 1-én, első csütörtökön 17.30 -18.00-ig ünnepélyes Szentségimádást tartunk, elhunyt szeretteinkért. 18.00 órától szentmise, melynek keretében emlékezünk meg MINDENSZENTEK ünnepéről, és kérjük a közbenjárásukat halottainkért (dédszülőkért, nagyszülőkért, rokonokért).

November 2-án pénteken Halottak napja. 9.00 órakor a temetőben szentmise és az új sírok megáldása. Este 18.00 órakor szentmise a templomban, elhunyt szeretteinkért. Első péntek lesz – beteglátogatás kérésre.

November 3-án szombaton 15.00 órától KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. Márton napra való készülődés lesz + szereposztás a karácsonyi Betlehemes játékra.