Hálaadás a Termésért

Október a Szűzanya hónapja. Vasárnap a diákmise előtt 9 órától rózsafüzér imádság.

Szombatonként az esti szentmise után, kb. 18.45-kor ünnepélyes Rózsafüzér imádságot tartunk.

Szentmisék a héten:

Hétfő - csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek-szombat: este 18 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, és  este 18 órakor

Október 8-án hétfőn Szűz Mária, magyarok nagyasszonya főünnep.

Október 8-án, hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Október 8-án, hétfőn - és heti rendszerességgel - 17.30-19.00 óráig játékos Néptánc foglalkozás 5-12 éves gyermekeknek a Boldogasszony Házban.

Október 9-én kedden 11.00 órakor Ringató foglalkozás kisgyermekeseknek a Boldogasszony Házban.

Október 11-én, csütörtökön 17.30-tól Gerinctorna Ráczné Ritával a Boldogasszony Házban.

Október 12-én, és minden további októberi szombaton az esti 18 órás szentmise befejezése után, kb. 18.45-kor ünnepélyes Rózsafüzér imádságot tartunk.

2018.10.20. szombat Budapesti kirándulás azoknak elsősorban akik tavaly  a nemzeti zarándoklaton voltak. Program: 7.00-kor indulás busszal a piactérről. Müpa koncert termek látogatása idegenvezetéssel (60 perc és 2000,-Ft/fő belépődíj), Hősök tere/Városliget  látogatása idegenvezetővel, Szent István Bazilika és Budai Vár meglátogatása, Citadella panoráma befejezéssel. Tervezett érkezés 20.00.  Busz költség 2.000 Ft/ fő

Újra indul a Pure kamaszoknak szóló programja Győrben, aminek célja, hogy a fiatal lányokat segítse felnőtté válásukban, az értékeikben való megerősödésben. A kétéves képzés havi egy szombati napot jelent. A Pure Program témái többek között: Nőiesség, női-férfi különbségek; Szabadság, döntések, felelősségvállalás; Önbecsülés, önbizalom; Szerelem, párkapcsolat; Konfliktuskezelés; Anya-lánya, Apa-lánya napok.  Várják a 14-16 éves lányok jelentkezését! Bővebb információ a Pure facebook oldalán vagy a www.youarecalled.hu honlapon.