Évközi 25. vasárnap, Pietrelcinai Szent Pio emléknapja

Hétfő - csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek-szombat: este 18 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, és este 18 órakor

Szeptember 24-én, hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Szeptember 24-e, hétfő Szent Gellért vértanúpüspök ünnepe.

Szeptember 24-én, hétfőn 17.00 órától GYED-en lévő kismamáknak, otthon lévő anyukáknak tanácsadás, képzés a munkába való visszatérést segítendően. Az alkalmakat Szántai-Kiss Mónika, a Családsegítő munkatársa tartja a Boldogasszony Házban.

Szeptember 27-én, csütörtökön este 17.30-tól Gerinctorna Ráczné Ritával. Otthon lévő anyukákat, kismamákat és kisgyermekes szülőket –a babával is- szeretettel várunk egy kis testmozgásra a Boldogasszony Házba!

Szeptember 28-a péntek a beküldési határideje a a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia által meghirdetett rajz- és fotópályázatnak

Szeptember 29-én, jövő szombaton 9.30-tól kezdődik a Katolikus Karitász által meghirdetett Szociális-karitatív alapképzés, itt a templomban. A képzési nap tervezett Napirendje.

Szeptember 29-én szombaton van Szent Mihály, Szent Gábor, Szent Rafael főangyalok és az összes Szent angyal ünnepe.

Október 6-án Nagymarosi Ifjúsági Találkozó.

Október 1-ig lehet beadni a 8. osztályos tanulóknak és a - még szentségben nem részesült - 14 évnél idősebbeknek a jelentkezéseket a Bérmálásra. Felkészítésük a Plébánián történik.