Szentmisék a héten:

Hétfő - csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek-szombat: este 18 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, és  este 18 órakor

Szeptember 17-én, hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Szeptember 18-án, kedden este 20.30-tól Bibliaóra Ákos atyával a Boldogasszony Házban. Az alkalmak nyitottak és nem egymásra épülnek, tehát bármikor be lehet csatlakozni, kötetlenül részt venni.

Szeptember 20-án, csütörtökön este 17.30 órától Gerinctorna Ráczné Ritával. Otthon lévő anyukákat, kismamákat és kisgyermekes szülőket –a babával is- szeretettel várunk egy kis testmozgásra a Boldogasszony Házba!

Szeptember 22-én, jövő szombaton, 15 órától KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban.

Szeptember 22-én, jövő szombaton, 16 órától az INFO-kuckó számítógépes tanfolyam következő alkalma a Boldogasszony Házban. A nyári gyakorló órák után mostantól az előadások is folytatódnak!

Szeptember 23-án, jövő vasárnap Pietrelcinai Szent Pio emléknapja.

Szeptember 28-a (2 hét múlva péntek) a beküldési határideje a a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia által meghirdetett  rajz- és fotópályázatnak.

Október 6-án Nagymarosi Ifjúsági Találkozó. Bővebb információ a hirdetőtáblánál.

Október 1-ig lehet beadni a 8. osztályos tanulóknak és a bérmálás szentségében még nem részesült 14 évnél idősebbeknek a jelentkezéseket a Bérmálásra. Felkészítésük a Plébánián történik.

Jövő héten, szeptember 19. szerdától 23-a vasárnapig a CANTATE kórus az olaszországi észak-kelet tengerparti Monegliába utazik koncertet adni.