A 9.30-as diákmisén Veni Sancte (Tanévnyitó) iskolatáska megáldással.

Szentmisék a héten:

Szeptember 1-től az esti szentmisék 19 óra helyett - egy órával előbb, 18 órakor kezdődnek!

Hétfő - csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek-szombat: este 18 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, és  este 18 órakor

Szeptember 3-án, hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Szeptember 3-án hétfőn, a tanév első tanítási napján, 11.00 órakor Veni sancte a Szent Benedek Iskola diákjainak a templomban.

Szeptembertől kéthetente kedd esténként újra Bibliaórák Ákos atyával! Az alkalmak nem egymásra épülnek, tehát bármikor be lehet csatlakozni. Általában a következő vasárnapi evangéliumot olvassuk, keressük, miként szólít meg minket mindennapi életünkre, majd imádsággal fejezzük be. Az első alkalom szeptember 4-én, kedden este, 20.30-tól a Boldogasszony Házban. Várunk szeretettel minden érdeklődőt!

Szeptember 6-án 18-19 óráig első csütörtöki ünnepélyes Szentségimádás, a diákokért.

Utána kb.19 órától megemlékezés a focipályánál lévő pápai keresztnél – 22 éve, hogy II. János Pál pápa meglátogatta Pannonhalmát.

Szeptember 8-án Kisboldogasszony napján, a Nyugat-Dunántúli MÉCS régió évnyitó lelki napja.  Meghívott előadó: Dr. Németh Gábor atya, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia irodaigazgatója. Mindenkit szeretettel várunk! Regisztráció

Szeptember 15-én Budapesten a MOM-ban FORRÁSPONT - ifjúsági eucharisztikus nap. 15-30 éves fiatalokat várnak a dicsőítést, tanúságtételt, szentségimádást és ünnepi, bíborosi szentmisét is magában foglaló rendezvényre. A meghívott vendégek közt van Hodász András atya, Vecsei H. Miklós színész, és Gersei Csenge (Pure Fashion). A rendezvényen való részvétel valamint az utazás ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Jelentkezés: https://www.iec2020.hu/forraspont

A Pannonhalmi Karitász köszöni a meghirdetett iskolai tanszergyűjtésre összegyűlt adományokat! Az iskola titkárságára juttatjuk el, majd az osztályfőnökök által kerülnek átadásra.