Szentmisék a héten:

Péntek: este 19 órakor

Szombat (szept 1.) este 18 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, és  este 18 órakor

Augusztus 27-én, hétfőn a Pannonhalmi Bazilika felszentelésének évfordulója. 18.00 órakor vesperás, konventmise, igehirdetéssel a Bazilikában.

Augusztus 27-én, hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Augusztus 28-án, kedden 14.30-kor gyászmise a pannonhalmi bazilikában Lengyel Pál Tamás atyáért, majd utána hamvai a Boldogasszony kápolna kriptájában kerülnek végső nyugalomra.

Jövő vasárnap, szeptember 2-án a 9.30-as diákmisén Veni Sancte (Tanévnyitó) iskolatáska megáldással, minden tanévet megkezdő diákot várunk szeretettel.

Szeptember 3-án hétfőn, a tanév első tanítási napján, 11.00 órakor  Veni sancte a Szent Benedek Iskola diákjainak a templomban.

Köszönetet mondunk mindenkinek, akik az erdélyi „ÁRVÁCSKÁK” vendégül látásában részt vettek, segédkeztek, befogadtak, felajánlásaikkal, adománnyal támogatták a gyermekeket. Köszönet a szervezőknek és minden résztvevőnek!

Szép műsorral és zenei szolgálattal, jelenlétükkel megörvendeztettek bennünket.

A Pannonhalmi Karitász köszöni a meghirdetett iskolai tanszergyűjtésre eddig összegyűlt adományokat! A hirdetőtáblánál kihelyezett listán szereplő tanszereket még várunk a plébánián vagy a templomban leadva 08.31-ig.

Szeptember 8-án Nyugat-Dunántúli MÉCS régió évnyitó lelki napja

Meghívott előadó: Dr. Németh Gábor atya, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia irodaigazgatója.  Jelentkezés és regisztáció a gyermekfoglalkoztatásra itt. Részletes program itt.

Mindenkit szeretettel várunk!

A Pannonhalmi Karitász 09.29-i Szociális-karitatív önkéntes alapképzésre augusztus 31-ig lehet jelentkezni. Képzési Felhívás és Jelentkezési lap.