Évközi 20. vasárnap

Augusztus 19. Vasárnap 11.30-kor kezdődő ünnepi szentmise keretében Pannonhalma Város Önkormányzata Díszpolgári címeket ad át.

Szentmisék a héten:

Hétfő Augusztus 20.: SZENT ISTVÁN király, Magyarország fővédőszentjének főünnepén 11.30-kor lesz ünnepi szentmise, melyet Cirill főapát úr celebrál.

Kedd - csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek – szombat: este 19 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, és  este 19 órakor

Augusztus 20-án, most hétfőn nem lesz Szent Mónika imaóra.

Augusztus 25-én szombaton délelőtt 11 órakor Varga Réka és Szalma Ádám nászmiséje templomunkban.

Augusztus 25-én szombaton délután 17 órakor Szűcs Ferenc és Nagy Nikolett kötnek házasságot templomunkban.

Augusztus 25-én szombaton az Info-kuckó számítógépes tanfolyam következő alkalma a Boldogasszony Házban.

Szeptember 2-án, 9:30-kor Veni Sancte (Tanévnyitó) szentmise, iskolatáska megáldással.

A Pannonhalmi Karitász iskolai tanszergyűjtést hirdet rászoruló tanulóknak. A hirdetőtáblánál kihelyezett listán szereplő tanszereket várunk plébánián vagy a templomba leadva 08.31-ig.

Szeptember 8-án Nyugat-Dunántúli MÉCS régió évnyitó  lelki napja

Meghívott előadó: Dr. Németh Gábor atya, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia irodaigazgatója.  Jelentkezés és regisztáció a gyermekfoglalkoztatásra a plébánia honlapján keresztül és a hirdetőtáblánál kihelyezett lapon lehetséges. Mindenkit szeretettel várunk!

A Pannonhalmi Karitász 09.29-i Szociális-karitatív önkéntes alapképzésre augusztus 31-ig lehet jelentkezni. Képzési Felhívás és Jelentkezési lap hátul, a Hirdetőtáblánál.