Szentmisék a héten:

Hétfő-kedd: reggel 7 órakor

Szerda: Nagyboldogasszony ünnepe 18.30-kor litánia este 19 órakor szentmise (reggel nem lesz szentmise)!

Csütörtök: reggel 7 órakor

Péntek–szombat: este 19 órakor

Vasárnap augusztus 19-én: reggel 8, 9.30, és  este 19 órakor 11.30-kor Pannonhalma Város Önkormányzata ünnepi szentmise keretében Díszpolgári címeket ad át.

Augusztus 20. hétfő: SZENT ISTVÁN király, Magyarország fővédőszentjének főünnepén 11.30-kor lesz ünnepi szentmise, melyet Cirill főapát úr celebrál.

Augusztus 13-án hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Augusztus 17-én pénteken 13.30-kor Simon Bernadett és Mecséri Péter ünnepélyes nászmiséje templomunkban.

Augusztus 19-én vasárnap az erdélyi Árvácskák” a 9.30-as diákmisén a zenei szolgálatot teljesítik, majd délután 15.30-kor kezdődik az előadásuk a Főtér Nagyszínpadán.

Szívesen fogadnak adományként könnyű, vékony törölközőket, takarót esetleg hálózsákot. Örülnének még vitaminoknak, fájdalom és köhögéscsillapító gyógyszernek. Adománygyűjtés a plébánián / sekrestyében!

A Pannonhalmi Karitász iskolai tanszergyűjtést hirdet rászoruló tanulóknak. A hirdetőtáblánál kihelyezett listán szereplő tanszereket várunk plébánián vagy a templomba leadva 08.31-ig.

Szeptember 8-án Nyugat-Dunántúli MÉCS régió évnyitó lelki napja

Meghívott előadó: Dr. Németh Gábor atya, a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia irodaigazgatója. Részletes program itt. Jelentkezés és regisztáció (a gyermekfoglalkoztatásra is) itt.

Mindenkit szeretettel várunk!

A Pannonhalmi Karitász 09.29-i Szociális-karitatív önkéntes alapképzésre augusztus 31-ig lehet jelentkezni. Képzési Felhívás és Jelentkezési lap hátul, a Hirdetőtáblánál.