Szentmisék a héten:

Hétfő-csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek – szombat: este 19 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30,  este 19 órakor

Augusztus 6-án hétfőn Urunk színeváltozásának ünnepe , 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

17.00 órakor a Pannonhalmi Karitász szervezésében "Tervezd újra magad!" tanácsadás, képzés otthon lévő anyukáknak a munkába való visszatérést segítendően a Boldogasszony Házban.

Augusztus 15-én, Nagyboldogasszony ünnepén este 18.30-tól ünnepélyes litánia és 19 órakor szentmise, reggel 7-kor aznap nem lesz.

Szeptember 29-én a Pannonhalmi Karitász Szociális-karitatív önkéntes alapképzés címmel tréninget tart az országos Katolikus Karitász szervezésében, a Boldogasszony Házban.

A képzésre várjuk az önkéntes, karitatív munka iránt érdeklődőket, a karitász, a szociális szféra önkénteseit és munkatársait. Képzési Felhívás és Jelentkezési lap hátul, a Hirdetőtáblánál. Jelentkezni lehet augusztus 31-ig.

Az augusztus 19-21. között Pannonhalmára ellátogató erdélyi "Árvácskák" közül aki szívesen vendégül látna gyermeket 2 éjszakára, a hátul kihelyezett lapon, vagy Simonné Zitánál jelentkezzen!