Évközi 17. vasárnap

Július 29. vasárnap az esti szentmise a Kalász-tábor indító miséje. A mise előtt, 18 órától tartós élelmiszergyűjtés a Boldogasszony Házban a táborozó gyermekek részére.

Szentmisék a héten:

Hétfő-csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek – szombat: este 19 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30,  este 19 órakor

Július 30-án hétfő reggel fél 8-kor gyülekező a Főtéren és 8-kor indulnak Piliscsabára a Kalász-os táborozó gyerekek.

Július 30-án hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Augusztus 2-án, csütörtökön 19-20 óráig ünnepélyes Szentségimádás lesz, egyházközségünkért.

Augusztus 3-án, pénteken beteglátogatás kérésre.

Augusztus 4-én, szombaton, a kora délutáni órákban érkeznek haza a gyerekek Piliscsabáról. Az esti 7 órás szentmisén közösen adunk hálát a táborozásért.

Szeptember 29-én a Pannonhalmi Karitász Szociális-karitatív önkéntes alapképzés címmel tréninget tart az országos Katolikus Karitász szervezésében, a Boldogasszony Házban. A képzésre várjuk az önkéntes, karitatív munka iránt érdeklődőket, a karitász, a szociális szféra önkénteseit és munkatársait. Képzési Felhívás és Jelentkezési lap hátul, a Hirdetőtáblánál. Jelentkezni lehet augusztus 31-ig.

Az augusztus 19-21. között Pannonhalmára ellátogató erdélyi "Árvácskák" közül aki szívesen vendégül látna gyermeket 2 éjszakára, a hátul kihelyezett lapon, vagy Simonné Zitánál jelentkezzen!