Évközi 16. vasárnap

Július 22. vasárnap 15 órakor Pálla Péter és Horváth Dóri Vilmos fiát kereszteljük.

Szentmisék a héten:

Hétfő: este 19 órakor, reggel nem lesz szentmise!

Kedd-csütörtök: reggel 7 órakor

Péntek – szombat: este 19 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, este 19 órakor

Július 23-án hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Július 23. hétfőn, Szent Brigitta, Európa társvédőszentjének ünnepén este 19 órakor a Szent Jakab zarándokokkal együtt lesz egy ünnepibb szentmise. Ezen a reggelen nem lesz 7-kor mise!

Július 25-én szerdán Szent Jakab apostol ünnepe.

Július 29. vasárnap az esti szentmise a Kalász-tábor indító miséje lesz. (Másnap, 30-án hétfő reggel fél 8-kor gyülekező a Főtéren és 8-kor indulnak Piliscsabára a gyerekek).

A mise előtt, 18 órától tartós élelmiszergyűjtés lesz a Boldogasszony Házban a táborozó gyermekek részére.

Július 28 - augusztus 3. között Rómában Mininstráns találkozó lesz. Egyházközségünket Hunyady Gergely képviseli.

Az augusztus 19-21. között Pannonhalmára ellátogató erdélyi "Árvácskák" közül aki szívesen vendégül látna gyermeket 2 éjszakára, a hátul kihelyezett lapon, vagy Simonné Zitánál jelentkezzen!