Július 1-én vasárnap Péter-fillér gyűjtést tartunk.

Szentmisék a héten:

Hétfő - csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek – szombat: este 19 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, este 19 órakor

Július 2-án hétfőn Szűz Mária látogatásának ünnepe – Sarlós Boldogasszony 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Július 3-án kedden Szent Tamás apostol ünnepe.

Július 5-én csütörtökön 19-20 óráig ünnepélyes Szentségimádás a templomban.

Július 6-án pénteken beteglátogatás kérésre.

Apátsági programkínálat:

Június 30-július 8. között Pannonhalmi Levendulanapok a Főapátság szervezésében. Színes programok, koncertek, kreatív műhelyfoglalkozások, interaktív gyógynövényes játékok gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt. Bővebb információ a levendulanapok.bences.hu oldalon.

Július 16-19. között Fitnesz Lelkigyakorlat 18-30 éves fiataloknak Pannonhalmán. Fitnesz, bencés spiritualitás, intenzív mozgás, elcsendesedés a Szentírással és a zsolozsmával. Bencés szerzetesekkel és edzőkkel. Bővebb információ itt.

Az augusztus 19-21. között Pannonhalmára ellátogató erdélyi "Árvácskák" közül aki szívesen vendégül látna gyermeket 2 éjszakára, a hátul kihelyezett lapon, vagy Simonné Zitánál jelentkezzen!