Keresztelő Szent János születése, főünnep

Június 24-én vasárnap a 9.30-as diákmise végén Szent Kristóf ünnepét előrehozva gépjármű és közlekedési eszköz áldás lesz.

Szentmisék a héten:

Hétfő - csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek – szombat: este 19 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, este 19 órakor

Június 25-én hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Június 27-én szerdán Szent László király ünnepe.

Június 29-én pénteken Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepe.

Jövő vasárnap, július 1-én Péter-fillér gyűjtés.

Apátsági programkínálat:

Június 30-július 8. között Pannonhalmi Levendulanapok a Főapátság szervezésében. Színes programok, koncertek, kreatív műhelyfoglalkozások, interaktív gyógynövényes játékok gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt.

Június 30-án, jövő szombaton 10.00-22.00 Levendula-SWEET Édességnap a Gyógynövénykertben. Bővebb információ a http://levendulanapok.bences.hu/ oldalon.

Örömmel értesítjük a kedves híveket, hogy augusztus 19-21. között idén nyáron is ellátogatnak hozzánk az erdélyi "Árvácskák"!

Aki szeretne gyermeket 2 éjszakára vendégül látni, az a templomban hátul kihelyezett lapon, vagy Simonné Zitánál jelentkezzen! A további részleteketkésőbb!