Krisztus szent teste és vére, Úrnapja

Az Úrnapi körmenet miatt az esti szentmise ma kivételesen egy órával előbb, 18 órakor kezdődik.

15 órára a templomhoz várunk mindenkit szeretettel, aki segítene a virágszirom szőnyeg készítésében.

Szentmisék a héten:

Hétfő - csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek – szombat: este 19 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, este 19 órakor

Csütörtökön 19-20 óráig ünnepélyes Szentségimádás lesz, a Hivatásokért.

Június 4-én hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Június 5-én kedden 20.30-tól Bibliaóra Ákos atyával a Boldogasszony Házban.

Június 8-án pénteken Jézus Szent Szíve főünnep.

Június 9-én szombaton lesz az idei utolsó KALÁSZ foglalkozás. Jó idő esetén biciklizni megyünk. Találkozó délután 3 órakor a Boldogasszony Háznál. Esőkabáton (amennyiben az időjárás ezt szükségessé teszi), láthatósági mellényen és vízen kívül mást nem kell hozni. Pannonhalma, Nyalka, Pázmándfalu, Győrság, Pannonhalma kört tervezünk ezért fontos, hogy aki vállalkozik a túrára, az hosszabb távon, önállóan tudjon biciklizni. Köszönjük!

Várunk szeretettel mindenkit!

Zarándoklatot hirdetünk Dél-Lengyelországba. A július 5-6-ig tartó zarándokút lelkivezetője Gergő atya. A programról részletes tájékoztató itt. Jelentkezni lehet az atyánál személyesen.

Az augusztus utolsó két hetének munkanapjain (8.00-16.00-ig) lévő, 4 -10 éves korú gyermekmegőrzésre a hirdetőtáblánál lehet feliratkozni még az iskolai év végéig.