Szentháromság vasárnapja

Ma 11.00 órakor az Elsőáldozók szentmiséje.

Szentmisék a héten:

Hétfő - csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek – szombat: este 19 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, este 18 órakor (Úrnapi körmenet is lesz a szentmise végén)

A Főapátság Boldogasszony kápolnájában, májusi litánia még a héten csütörtökig, este 18 órakor kezdődik.

Május 28-án hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Május 29-én kedden 10.00 órakor Ringató foglalkozás kisgyermekeseknek a Boldogasszony Házban.

Május 30-án szerdán lesz Kapuváron a győrszentmártoni születésű Zsebedics József kanonok úr temetése. 16.00 órától engesztelő szentmise a Sarlós Boldogasszony templomban.

Június 1-én, pénteken beteglátogatás kérésre.

Június 3-án vasárnap Úrnapja.

Az Úrnapi körmenet miatt az esti szentmise kivételesen egy órával előbb, 18 órakor kezdődik.

Május 28. hétfőtől várjuk a virágszirmokat (rövid száron, színek szerint gyűjtve) illetve kávézaccot és szórófejes palackot – Natinak lehet jelezni, aki tud. Sekrestyében, plébánián is le lehet adni.

Június 3-án 15 órára a templomhoz várunk mindenkit szeretettel, aki segítene a virágszirom szőnyeg készítésében.

Köszönetet mondunk mindazoknak, akik a pünkösdhétfői egyházközségi Családnap szervezésében, lebonyolításában részt vállaltak, munkájukkal, felajánlásaikkal támogatólag segítettek.

És köszönet minden résztvevőnek az örömteli, tartalmas együttlétért!

Az augusztus utolsó két hetének munkanapjain (8.00-16.00-ig) lévő, 4 -10 éves korú gyermekmegőrzésre a hirdetőtáblánál lehet feliratkozni az iskolai év végéig.

A résztvevő gyermekek és az önkéntes segítő diákok és felnőttek jelentkezését is várjuk. A térítési díj 1000 Ft/nap/gyermek (kedvezmény két testvérnél 25%, három testvérnél 50%). Védnökséget a hívek támogatásával a plébános, szakmai felelősséget Majerné Viki vállalja.