Húsvét 6.vasárnapja

A 9.30-as diákmisén a KALÁSZ Anyák napi műsora.

A diákmise után megkereszteljük Keszeli Ádám és Fehér Krisztina Annabella valamint Oláh László és Fehér Katalin Barbara Dóra kislányát.

Az esti 18 órás szentmise után – Húsvét és Pünkösd közötti vasárnap esténként - az Öröm Útja stációit járjuk.

Tegnap eltemettük a 85 éve született Porcz Teréz , özv. Horváth Györgynét.

Szentmisék a héten:

Hétfő - csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek – szombat: este 19 órakor

Vasárnap: reggel 8, 9.30, és este 19 órakor

Május 1-től a nyári időszakban az esti szentmisék 19 órakor kezdődnek.

Májusban minden szombaton az esti szentmise után, kb. 19.45-től ünnepélyes Mária litániát imádkozunk.

A Boldogasszony kápolnában, májusban minden este 18 órakor litánia.

Május 7-én hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Hétfőn 16.15.kor gyászmise Kakics Istvánért, 17.00-kor az ő temetése lesz.

Május 10-én csütörtökön jönnek a testvérvárosunk vendégei és a fiataljaik itt a plébánia Boldogasszony Házában szállnak meg.

Május 11-én pénteken 9.30-tól Baba-mama torna a Boldogasszony Házban.

Május 12-én szombaton az Engen utca avatása után 16.00-kor német-magyar szentmise lesz kistemplomunkban dr. Dejcsics Konrád atya vezetésével. Az engeni Projekt és a pannonhalmi Cantate kórus énekel.

Május 12-én szombaton Nagymarosi Ifjúsági Találkozó. Részletek: http://nagymaros.katolikus.hu/

Május 12-én szombaton az esti szentmise után, kb. 19.45-től ünnepélyes Mária litánia. Szentlélekváró imanyolcad kezdődik.

Jövő vasárnap, május 13-án Urunk mennybemenetele, főünnep.

Anyák napi hirdetett plébániai programunk:

A 4 -10 éves korú gyermekmegőrzés augusztus utolsó két hetének munkanapjain 8.00-16.00-ig. A térítési díj 1000 Ft/nap/gyermek (kedvezmény két testvérnél 25%, három testvérnél 50%). Védnökséget a hívek támogatásával a plébános, szakmai felelőséget Majerné Viki vállalja. Jelentkezési ív a hirdetőtáblánál. Határidő az iskolai év vége.