Húsvét 3.vasárnapja

A 9.30-as diákmise végén a záró áldás után a 777 internetes blog szerkesztőségének tagjai egy rövid, 10 perces tanúságtételt tesznek. Hallgassuk meg őket szeretettel!

Az esti 18 órás szentmise után – Húsvét és Pünkösd közötti vasárnap esténként - az Öröm Útja stációit járjuk.

Szentmisék a héten:

Hétfő - csütörtökig: reggel 7 órakor

Péntek – szombat: este 18 órakor

Vasárnap: 8.00, 9.30 és 18.00 órakor

Április 16-án hétfőn 10.00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Április 17-én kedden este 20.30-kor Bibliaolvasás a Boldogasszony Házban.

Április 20-án pénteken 9.30-tól Gerinctorna, baba-mama torna, otthon lévő anyukáknak, kismamáknak a Boldogasszony Házban.

Jövő héten szombaton nem lesz KALÁSZ foglalkozás /az áthelyezett munkanap miatt/. Az Anyák napi műsor következő próbáját vasárnap a 9.30-as diákmise után tartjuk a Boldogasszony Házban.

Jövő vasárnap, április 22-én a papi és szerzetesi hivatások vasárnapja.

A május elsejei szombathelyi zarándoklatra, Brenner János boldoggá avatási szertartására még vannak helyek, a templomban a hirdetőtáblánál fel lehet iratkozni.