Fehérvasárnap, az Isteni Irgalmasság vasárnapja

04.08-án vasárnap 15 órától 16 óráig Irgalmasság imaórát tartunk - hagyományteremtő céllal - gitáros énekekkel templomunkban, utána agapé a Boldogasszony Házban.

A szokásos miserend: reggel 8 órakor, 9.30-kor, és este 18 órakor. Az esti szentmise után – Húsvét és Pünkösd közötti vasárnap esténként - az Öröm Útja stációit járjuk.

Szentmisék a héten:

Hétfő - este 18 órakor

Kedd – szerda - csütörtök: reggel 7 órakor.

Péntek – szombat - vasárnap: este 18 órakor

Április 9-én hétfőn 10:00 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

Április 9-én hétfőn este 18.00 órakor szentmise Gyümölcsoltó Boldogasszony templomunk védőszentjének tiszteletére. Utána képviselő testületi ülés.

Április 10-én kedden 16.30-kor Panker Mihályné (szül.: Jáger Erzsébet) búcsúztató gyászmiséje lesz templomunkban.

Április 12-én csütörtökön 15:00 -19:00-ig Véradás lesz a Művelődési Házban. Aki teheti, menjen el, így is segítsük beteg embertársaink gyógyulását!

Április 13-án pénteken 9.30-tól Gerinctorna, baba-mama torna, otthon lévő anyukáknak, kismamáknak a Boldogasszony Házban.