Húsvétvasárnap

Húsvétvasárnap: Reggel 7 órakor is lesz szentmise ételszenteléssel, kántorral

reggel 8 órakor, 9.30-kor, és este 18 órakor

Szentmisék a Fényeshéten:

Húsvéthétfő: Szentmisék reggel 8 órakor és este 18 órakor. 15:30-kor orgonahangverseny a Bazilikában

Kedd – szerda - csütörtök: reggel 7 órakor.

Péntek – szombat:  este 18 órakor

Vasárnap: - Az Isteni Irgalmasság vasárnapja –a szokásos miserend: reggel 8 órakor, 9.30-kor, és este 18 órakor

15 órától 16 óráig Irgalmasság imaórát tartunk - hagyományteremtő céllal - gitáros énekekkel templomunkban, utána agapé a Boldogasszony Házban.

Húsvét és Pünkösd közötti vasárnaponként az esti szentmise után az Öröm Útja stációit járjuk, végigelmélkedjük és imádkozzuk, hogy közelebb vigyenek bennünket a Pünkösd lényegéhez, és annak következményéhez: a Lélek szerinti élethez.

Április 3-án kedden este 20.30-kor Bibliaolvasás a Boldogasszony Házban.

Április 6-án pénteken 9.30-tól Gerinctorna otthon lévő anyukáknak, kismamáknak a Boldogasszony Házban.

Április 7-én szombaton 15.00 órakor KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. Az Anyák napi műsor szereposztása lesz + ajándék készítés.