Nagyböjt 2. vasárnapja

Ezen a napon a perselyadományokat a katolikus iskolák javára gyűjtjük.

Szentmisék a héten:

Hétfő – csütörtök: reggel 07.00 órakor.

Pénteken este 18.00 órakor, utána 18.30-kor keresztút – jó idő esetén a szabadban. Első péntek, beteglátogatás kérhető. A Nagyböjti péntekek böjti napok, húst nem fogyasztunk.

Szombaton este 18.00 órakor.

Vasárnap: 08.00, 9.30, 18.00

Február 26-án hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaóra a templomban.

Március 1-én első csütörtöki ünnepélyes Szentségimádás 18.00-19.00 óráig.

Március 3-án szombaton 15.00 órakor KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. A Passió játékra lesz próba + kézműveskedés.

Március 4-én, jövő vasárnap a Nagyböjt 3. vasárnapja.

Nagyböjti tartós élelmiszergyűjtést hirdetünk március 11-ig. A nélkülöző családok javára felajánlani kívánt élelmiszereket a sekrestyébe, vagy délelőttönként a plébánián lehet leadni.

A Karitász felhívására mesekönyveket gyűjtünk a Kárpátaljai gyermekek javára. A felajánlani kívánt könyveket március 12-ig várjuk a sekrestyében vagy a plébánián leadva. Köszönjük!

Kérjük, adója 1%-a felajánlásával támogassa a Katolikus Karitász rászorulókért végzett szolgálatát!

2018.május 1-én zarándoklatot szervezünk Szombathelyre, Brenner János boldoggá avatási szertartására. Jelentkezni lehet hátul a Hirdetőtáblánál kihelyezett lapon feliratkozva 02.28-ig! Utiköltség 3500,-ft/fő.