Nagyböjt 1. vasárnapja

Szentmisék a héten:

Hétfő – csütörtök: Reggel 07.00 órakor.

Pénteken este 18.00 órakor, utána 18.30-kor keresztút – jó idő esetén a szabadban. A békéért imádkozunk. (A Nagyböjtben péntekenként reggel nincsen szentmise.) A Nagyböjti péntekek húsmentes böjti napok.

Szombat: 18.00.

Vasárnap: 08.00, 9.30, 18.00.

Február 19-én hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaóra a templomban.

Február 20-án kedden este 20.30 kezdéssel Bibliaolvasás Ákos atyával a Boldogasszony házban.

Február 22-én csütörtökön Szent Péter székfoglalásának ünnepe.

Február 23-án pénteken 9.30-tól Várandós kismama és Baba-mama torna a Boldogasszony Házban.

Február 24-én szombaton délután, 16.00 órától indítjuk az Info-kuckó tanfolyamot a Boldogasszony Házban.

Február 25-én, jövő vasárnap a Nagyböjt 2. vasárnapján gyűjtés a katolikus iskolák javára

Hátul a Hirdetőtáblánál kihelyezett Megrendelőlapon még fel lehet iratkozni az Új Ember és a Keresztény Élet újságokra.

A Katolikus Karitász felhívására mesekönyveket gyűjtünk a Kárpátaljai gyermekek javára. A felajánlani kívánt könyveket március 12-ig várjuk a sekrestyében vagy a plébánián leadva. Köszönjük!

2018.május 1-én zarándoklatot szervezünk Szombathelyre, Brenner János boldoggá avatási szertartására. Jelentkezni lehet hátul a Hirdetőtáblánál kihelyezett lapon feliratkozva 02.28-ig!