Január 29-én hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaóra a templomban.

Január 31-én szerdán Bosco Szent János pap emléknapja.

Február 1-én első csütörtök, 18-19 óráig egyórás ünnepélyes Szentségimádás lesz, amelyet ebben a hónapban a Betegek gyógyulásáért tartunk.

Február 2-án pénteken Gyertyaszentelő Boldogasszony – Urunk bemutatásának ünnepe.

Templomunkban reggel 7.00-kor – a hétköznapi miserend szerint – van a szentmise, az ünnepnapra és a helyi igényekre való tekintettel este 18.00 órakor is lesz szentmise.

A Bazilikában is este 18.00-kor lesz az ünnepi szentmise, gyertyaszentelés, körmenet, vesperás, konventmise.

Február 2-án pénteken 9.30-tól Várandós kismama és Baba-mama torna a Boldogasszony Házban.

Február 3-án szombaton Szent Balázs vértanúpüspök emléknapja.

Február 3-án, szombaton 15.00-kor KALÁSZ farsang a gyermekeknek a Boldogasszony Házban.

Jövő vasárnap a 9.30-as Diákmisén gyertyát szentelünk – aki szeretne, hozzon magával gyertyát és balázsáldást osztunk.