Január 22-én hétfőn 10.00-kor Szent Mónika imaóra a templomban.

Január 23-án kedden 10.00-kor Ringató foglalkozás a Boldogasszony Házban.

Január 23-án kedden 17.00-kor a Szent György apródképző első Szülői értekezlete a Boldogasszony Házban.

A Pannonhalmi Plébánia és a Nemzetközi Szent György Lovagrend közös szervezésében alakul a Szent György apródképző, mely 10-17 éves korig foglalkozik a fiatalokkal. Az apród képzés szakkör jellegű foglalkozásokon történik az iskolán kívül.

Január 24-én szerdán Szalézi Szent Ferenc püspök, egyháztanító emléknapja.

Január 25-én csütörtökön Szent Pál apostol megtérésének ünnepe.

Január 26-án pénteken 9.30-tól Várandós kismama és Baba-mama torna a Boldogasszony Házban.

Január 26-28 között Házas hétvége lelkigyakorlat Pannonhalmán, melynek célja, hogy a házaspárokat megerősítse egymás és a jó Isten felé szóló kapcsolatukban, szeretetükben.

Bővebb információ a Hirdetőtáblánál kihelyezve.

Február 3-án, 2 hét múlva szombaton 15.00-kor KALÁSZ farsang a gyermekeknek a Boldogasszony Házban.