ADVENT 2. vasárnapja

Az adventi időszakban minden reggel – vasárnap kivételével - 5:50-kor hajnali szentmise „Rorate” van (az utolsó dec. 23-án; esti szentmisék nincsenek ebben az időszakban csak szombaton). A vasárnapi miserend változatlan: 8.00; 9.30 és 18.00.

Vasárnap a 9.30-as diákmisét követően „Ádventi melegedő” 10.30-tól 12.00-ig a templom bejárat előtti bástyánál. Gyűjtés a Boldogasszony Karitasz csoport jótékonysági céljaira.

Elindítottuk a már hagyománnyá vált Szentcsalád járást. Feliratkozni a hirdető táblánál lehet.

December 11-én, hétfőn, a Rorátét követően, 6.30-tól Szent Mónika imaóra a templomban.

December 16-án szombaton 15.00 órától KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. Karácsonyi vásárra készülődés.

December 16-án szombaton 15.30-tól Karácsonyváró jótékonysági dicsőítő koncert templomunkban a Gyertyaláng Kisegyüttes és a MÉCS Családközösség szervezésében.

December 17-én, Advent 3. vasárnapján 8-11 óráig a KALÁSZ hagyományos karácsonyi vására a Boldogasszony Házban.

December 17-én, az esti szentmisén a Cantate kórus énekel, majd utána egy rövid karácsonyváró koncerttel kedveskedik.

December 17-18-19-én indul városunkban hagyományteremtő céllal a gyermekek Betlehemezése. Aki tudja, fogadja szeretettel kis műsorukat. Feliratkozás a hirdetőtáblánál.

Karácsonyi Matiné előzetes hirdetése

2017. december 24-én, vasárnap délelőtt 9 órától fél 12-ig filmvetítéssel várjuk a gyerekeket a Boldogasszony Házba, hogy a szülők könnyebben tudjanak készülődni. Feliratkozni a hátsó hirdetőtáblánál a lapon. Bővebb információ személyesen Hunyady Istvántól.

December 24-én Pásztorjátékra várjuk a híveket.