Évközi 34. vasárnap, Krisztus király vasárnapja

A szentmisék még a héten este 18.00 órakor kezdődnek.

Az adventi időszakban december 4. hétfőtől minden reggel – vasárnap kivételével - 5:50-kor hajnali szentmise „Rorate” van (az utolsó dec. 23-án; esti szentmisék nincsenek ebben az időszakban csak szombaton). A vasárnapi miserend változatlan: 8:00; 9:30 és 18:00.

Vasárnap délelőtt 8.00-kor, 9.30 diákmise és este 18.00 órakor.

Krisztus Király vasárnapján egész napos Szentségimádást tartunk templomunkban.

A 9.30-as diákmisét követően, az esti 18.00 órás szentmiséig.

November 27-én hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

November 30-án csütörtökön, Szent András apostol ünnepén 17.30-tól, a szentmise előtt Szentségimádást tartunk.

December 1-én pénteken 9.30-tól Várandós Kismama és Baba-mama torna a Boldogasszony házban.

December 1-én pénteken, beteglátogatás kérésre.

December 2-án szombaton 15.00 órától KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban.

Adventi koszorú készítés lesz.

December 3-án, Advent 1. vasárnapján a csíksomlyói Árvácskák jönnek hozzánk.

A 9.30-as diákmisén zenélnek, majd utána betlehemes műsorral kedveskednek.

Köszönjük, hogy sokan jelentkeztek a gyermekek fogadására, mindegyiküket családok látják vendégül ebédre.

Az egyházközség nevében pólókat adunk ajándékba. Aki szeretne ehhez hozzájárulni, támogatását Simonné Zita felé jelezze.

December 3-án 15.00 órakor a szabadtéri Betlehem megáldása a bástyafalnál (PIPACS Egyesület programja)

December 3-án 16.00 órakor Családi hálaadó szentmise Zsebedics kanonok úrral.

A Főapátság továbbra is támogatást nyújt a Szent Márton asztala folytatásához.

A segítséget azonban szeretnénk személyre szabottabbá tenni.

Ehhez kérjük a hívek véleményét / ötleteiket, kit /kiket javasolnának támogatásra - akár tartós élelmiszer vagy meleg ebéd formájában.

Az ajánlás anonim módon, név nélkül megtehető. A hirdetőtáblánál kihelyezett dobozba dobják kis cetlire felírva az Önök szerint leginkább támogatandó személyek nevét, lakcímét (átmenetileg nehéz élethelyzet, betegség, idős, egyedül élő, nagycsaládos..), szomszédjukban, környezetükben élő rászorulók nevét.

A dobozban elhelyezett javaslataikat a szerda esti szentmiséig várjuk!