Évközi 32. vasárnap

A szentmisék minden nap este 18.00 órakor kezdődnek. Vasárnap délelőtt 8.00-kor, 9.30 diákmise és este 18.00 órakor.

Az Erzsébet napi tartós élelmiszergyűjtésre adományaikat a sekrestyében szentmisék előtt/után vagy a plébánián délelőttönként adhatják át november 17. péntekig.

November 13-án hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

November 16-án csütörtökön 17.30-tól, a szentmise előtt Szentségimádást tartunk.

November 17-én pénteken 9.30 kezdéssel Várandós Kismama és Baba-mama torna a Boldogasszony házban.

November 18-án szombaton 17.00 órakor Győr-Kismegyeren az Isteni Irgalmasság templomban Szent Erzsébet napi ünnepi szentmise. Erre a tartós élelmiszergyűjtésből kis összeállított csomagot viszünk. Plébániánkról 20 fős buszt indítunk, amelyre feliratkozni hátul a hirdetőtáblánál kihelyezett jelentkezési lapon lehet. Bővebb információ is ott olvasható.

November 18-án szombaton KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony Házban. A pásztorjátékra lesz próba és a karácsonyi vásárra készülődés.

November 19. vasárnap Szent Erzsébet napján országos gyűjtés a szegények javára.

November 25-én szombaton 8. alkalommal Engesztelő imadélután templomunkban. 16 órától Rózsafüzért imádkozunk, 17 órától Szentségimádást tartunk, 18.00 órától szentmise.

Három helyről várunk zarándokcsoportot az alkalomra.

A 17-18 óra közötti Szentségimádással bekapcsolódunk az országos, nemzetközi felhívású Szentségimádásba is, a 2020-as Eucharisztikus Kongresszusra készülvén. Ezen a napon egy időben különböző helyszíneken imádkozunk együtt.

krisztuskiraly.iec2020.hu honlapon lehet jelentkezni, regisztrálni a felhívásra, és ugyanitt lehetőség van feliratkozni a hírlevélre is, ami által első kézből értesülhet minden érdeklődő a NEK aktualitásairól.

November 26-án Krisztus Király vasárnapján egész napos Szentségimádást tartunk templomunkban. Feliratkozni a hirdetőtáblánál lehet.

December 3-án, Advent 1. vasárnapján a csíksomlyói Árvácskák jönnek hozzánk. A 9.30-as diákmisén zenélnek, majd műsort adnak elő. Kérjük, hogy ebédre fogadják családok a gyermekeket.

Erre feliratkozni a hirdetőtáblánál kihelyezett lapon lehet, illetve Simonné Zitával egyeztetve.