Évközi 31. vasárnap

A szentmisék minden nap este 18.00 órakor kezdődnek. Vasárnap délelőtt 8.00-kor, 9.30 diákmise és este 18.00 órakor.

November 6-án hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra a templomban.

November 6-án hétfőn 17.00 órától Márton napra készülődve a Művelődési házban is lesz lampionkészítés. Mindenkit szeretettel várnak a szervezők!

November 7-én kedden 10.00 órakor Ringató foglalkozás a Boldogasszony házban.

November 7-én kedden este 8 órakor Bibliaóra Ákos atyával a Boldogasszony házban.

November 9-én csütörtökön 17.30-tól, a szentmise előtt Szentségimádást tartunk.

Ezen a napon van a Lateráni bazilika felszentelési évfordulójának ünnepnapja.

November 10-én pénteken 9.30 kezdéssel Várandós Kismama és Baba-mama torna a Boldogasszony házban.

November 11-én szombaton Szent Márton napján a hagyománnyá vált lampionos zarándoklatunkat tartjuk. 16.45-kor – rövid megemlékezés után – indulunk a Szent Márton szobortól az Apátsághoz. Ezen a napon KALÁSZ foglalkozás külön nem lesz, hanem együtt veszünk részt a zarándoklaton.

Erzsébet napi tartós élelmiszergyűjtést hirdetünk a településünkön élő szegények javára, november 6-17-ig. Felajánlásaikat, adományaikat a sekrestyében szentmisék előtt/után vagy a plébánián adhatják át. A tartós élelmiszerekből kis összeállított csomagot viszünk el november 18-án, szombaton Győr-Kismegyerre az Isteni Irgalmasság templomba, a 17. 00 órakor kezdődő Szent Erzsébet napi ünnepi szentmisére.

Köszönjük szépen a Fogyatékos Gyermekek Otthona soproni intézménye részére az elmúlt hetekben hozott ruhanemű adományaikat! A héten már nagy részét eljuttattuk az intézménybe, ahol nagyon örültek neki!

„Bizony mondom nektek, amit e legkisebb testvéreim közül eggyel is tettetek, velem tettétek.” Mt 25,40