A szentmisék minden nap este 18.00 órakor kezdődnek.

Vasárnap délelőtt 8.00-kor, 9.30 diákmise és este 18.00 órakor.

Még a héten hétfőn, kedden a szentmisék előtt 17.30-tól rózsafüzért imádkozunk a Szűzanya tiszteletére.

Október 30-án hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra lesz.

November 1-én szerdán Mindenszentek főünnepe. Szentmise este 18.00 órakor, a Bazilikában délelőtt 10.00 órakor.

November 2-án csütörtökön Halottak napja. Reggel 9.00 órakor a temetőben szentmise, majd kérésre az új sírok megáldása.

November 2-án csütörtökön 17.30-tól, a szentmise előtt Szentségimádást tartunk.

November 3-án pénteken 9.30 kezdéssel Várandós Kismama és Baba-mama torna a Boldogasszony házban!

November 3-án pénteken beteglátogatás kérésre.

November 6-án Márton napra készülődve a Művelődési házban is lesz lampionkészítés.

Mindenkit szeretettel várnak a szervezők!

November 11-én Szent Márton napján a hagyománnyá vált lampionos zarándoklatunkat tartjuk. 16.45-kor – rövid megemlékezés után – indulunk a Szent Márton szobortól az Apátsághoz.

Ezen a napon KALÁSZ foglalkozás külön nem lesz 15.00órakor, hanem együtt veszünk részt a zarándoklaton.

Még a jövő héten gyűjtjük a Fogyatékos Gyermekek Otthona soproni intézménye részére a használt, de jó állapotú ágyneműket, nagyobb gyermekeknek, fiatal felnőtteknek való pólókat, szabadidő ruhákat. A plébánián hétköznap délelőttönként vagy a szentmisék előtt/után adhatóak át a felajánlások. Köszönjük szépen az eddig összegyűlt adományaikat!