Évközi 29. vasárnap, Missziósvasárnap

A szentmisék minden nap este 18.00 órakor kezdődnek.

Vasárnap délelőtt 8.00-kor, 9.30 diákmise és este 18.00 órakor.

Október a Szűzanya hónapja, a szentmisék előtt 17.30-tól rózsafüzért imádkozunk.

Mai napon Missziós vasárnap van, a perselyadományokat a missziók javára gyűjtjük.

Október 23-án hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra lesz.

Október 23-án Nemzeti ünnep, Kapisztrán Szent János pap emléknapja.

Október 24-én kedden Ringató foglalkozás a Boldogasszony házban! Szeretettel várjuk a kisgyermekes családokat!

Október 25-én szerdán Pannonhalmi Szent Mór szerzetes majd püspök ünnepe.

Október 25-én szerdán 7. alkalommal Engesztelő imadélután lesz családjainkért, egyházközségünkért. 16.00 órától Rózsafüzért imádkozunk, majd Szentségimádást tartunk, 18.00 órától szentmise, amelyet Asztrik főapát úr mutat be az apátságból nyugdíjba ment dolgozókért is.

Október 26-án csütörtökön 17.30-tól, a szentmise előtt Szentségimádást tartunk.

Október 27-én pénteken 9.30 kezdéssel Várandós Kismama és Baba-mama torna a Boldogasszony házban!

Október 28-án szombaton KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony házban! Lampionkészítés lesz – Szent Márton napra és ekkor osztjuk ki a karácsonyi pásztorjátékra a szerepeket! Mindenkit szeretettel várunk, és jöjjön, aki szeretne szerepelni!

Október 28-án szombaton Szent Simon és Júdás Tádé apostolok ünnepe lesz.

A Fogyatékos Gyermekek Otthona soproni intézménye részéről megkeresés, kérés érkezett hozzánk. Nagy szükségük lenne használt, de jó állapotú ágyneműkre, nagyobb gyermekeknek, fiatal felnőtteknek való pólókra, szabadidő ruhákra.

A plébánián gyűjtjük részükre ebben a hónapban hétköznap délelőttönként (8.00-12.00-ig) a kedves hívek felajánlásait, adományait. Segítségüket előre is köszönjük!