Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya főünnepe

A szentmisék minden nap este 18.00 órakor kezdődnek.

Vasárnap délelőtt 8.00-kor, 9.30 diákmise és este 18.00 órakor.

Október a Szűzanya hónapja, a szentmisék előtt 17.30-tól rózsafüzért imádkozunk.

Október 9-én hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra lesz.

Minden alkalommal Rózsafüzért és Szentlélek litániát mondunk és imádkozunk családjainkért, gyermekeinkért.

Október 10-én kedden Ringató foglalkozás a Boldogasszony házban!

Szeretettel várjuk a kisgyermekes családokat!

Október 11-én, rendhagyó módon a héten szerdán lesz 9.30 kezdéssel a Pannonhalmi Karitász szervezésében a Várandós Kismama és Baba-mama torna a Boldogasszony házban! A továbbiakban minden héten péntekenként lesznek az alkalmak!

Október 12-én csütörtökön 17.30-tól, a szentmise előtt Szentségimádást tartunk.

Október 13-án pénteken Nemzeti zarándoklatra utazunk Soroksárra.

Indulás 07.30-kor a Főtérről, 07.35-kor Dózsa Gy. u eleje, volt kenyérgyár megállóhelyről.

10.00 órakor rózsafüzér, 11.00-kor ünnepi szentmise.

Fakultatív program Budai vár, Mátyás templom megtekintése.

Várható hazaérkezés: 19.00 óra.

Egy napra való hidegélelmet mindenki hozzon magával!

Október 13-án pénteken a Katolikus Kulturális Hetek keretében az Apátsági Múzeum és Galériában családoknak , általános iskolásoknak szóló bábelőadás és kézműves foglalkozás lesz.

Október 14-én szombaton 15.00 órától KALÁSZ foglalkozás a Boldogasszony házban!

Október 14-én szombaton 16.00 órakor Várszegi Asztrik főapát úr diakónussá szenteli Szalai Zsoltot a Bazilikában. Szeretettel várjuk a Plébánia hívő közösségét is erre az ünnepi alkalomra!

Október 15-én vasárnap 16.00 órától Zsebedics József, Győrszentmártonról elszármazott, győri kanonok úr

Pap vagy te mindörökké című önéletrajzi könyvének bemutatója lesz a Boldogasszony házban!

Szeretettel hívunk és várunk minden kedves érdeklődőt!