Évközi 25. vasárnap, Szentírás vasárnapja

A szentmisék minden nap este 18.00 órakor kezdődnek.

Szeptember 25-én hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra lesz.

Szeptember 25-én engesztelő imadélután templomunkban 16 órától: Rózsafüzért imádkozunk, Szentségimádást tartunk, 18.00 órától szentmise.

Szeptember 26-án kedden 10.00 órától Ringató foglalkozás a Boldogasszony házban! Szeretettel várják a kisgyermekes családokat.

Szeptember 28-án csütörtökön 17.30-tól, a szentmise előtt Szentségimádást tartunk.

Szeptember 29-én pénteken Szent Mihály, Szent Gábor, Szent Rafael főangyalok és az összes Szent Angyal ünnepe.

Október a Szűzanya hónapja, október 2-ától a szentmisék előtt 17.30-tól rózsafüzért imádkozunk.

Október 01-én vasárnap 17.00 órától kötetlen beszélgetés, találkozás Várszegi Asztrik főapát úrral a Boldogasszony Házban. Az esti 18.00 órás szentmise keretében, mint Pannonhalmi Egyházközség adunk hálát 27 évi főapáti szolgálatáért. A Cantáte kórus énekel.

Október 6-tól péntekenként 9.30 kezdéssel a Pannonhalmi Karitász szervezésében Várandós Kismama és Baba-mama torna a Boldogasszony Házban!

Október 7-én Nagymarosi találkozó. Mottó: „IMÁDSÁG: az EGYEDÜL-létből az EGYÜTT-létbe” A plébánia külön buszt nem indít, eljutás egyénileg szervezve. Részletes információ, program hátul a hirdető táblánál külön plakáton!

Október 08-án Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya ünnepe. A diákmisén Veres András püspök úr baráti látogatás keretében velünk ünnepel és vezeti liturgiát.

Október 13-án Nemzeti zarándoklatra utazunk Soroksárra

Október 14-én 16.00 órakor Várszegi Asztrik főapát úr diakónussá szenteli Szalai Zsoltot a Bazilikában. Szeretettel várjuk a Plébánia hívő közösségét is erre az ünnepi alkalomra!

A csíksomlyói Árvácskák köszönőlevélben fejezték ki hálájukat a pannonhalmi egyházközség szíves vendéglátásáért, az adományokért, s hogy családok fogadták be a gyermekeket. Köszönetet mondanak a pannonhalmi gyermekeknek, akik meglepetéssel készültek fogadásukra!