A szentmisék minden nap este 18.00 órakor kezdődnek.

Vasárnap 8.00, 9.30 és 18.00 órakor van szentmise.

Szeptember 18-án hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra lesz.

Szeptember 19-én kedden este 8 órakor Bibliaóra Ákos atyával a Boldogasszony Házban.

Általában a következő vasárnapi evangéliumot olvassuk.

Az alkalmak nem egymásra épülnek, tehát bármikor be lehet csatlakozni.

Szeptember 21-én csütörtökön a Szent Máté apostol és evangélista ünnepén 17.30-tól, a szentmise előtt Szentségimádást tartunk.

Szeptember 24-én a Szentírás vasárnapja. A diákmisére hozott Szentírásokat megáldjuk.

Szeptember 25-én engesztelő imadélután templomunkban 16 órától

Október a Szűzanya hónapja, a szentmisék előtt 17.30-tól rózsafüzért imádkozunk.

Október 01-én vasárnap 17.00 órától kötetlen beszélgetés, találkozás Várszegi Asztrik főapát úrral a Boldogasszony Házban. Az esti 18.00 órás szentmise keretében, mint Pannonhalmi Egyházközség adunk hálát 27 évi főapáti szolgálatáért. A Cantáte kórus énekel.

Október 7-én Nagymarosi találkozó.

Mottó: „IMÁDSÁG: az EGYEDÜL-létből az EGYÜTT-létbe”

A plébánia külön buszt nem indít, eljutás egyénileg szervezve.

Részletes információ, program hátul a hirdető táblánál külön plakáton!

Október 08-án Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya ünnepe.

A diákmisén Veres András püspök úr baráti látogatás keretében velünk ünnepel és vezeti liturgiát.

Október 13-án Nemzeti zarándoklatra utazunk Soroksárra

Október 14-én 16.00 órakor Várszegi Asztrik főapát úr diakónussá szenteli Szalai Zsoltot a Bazilikában. Szeretettel várjuk a Plébánia hívő közösségét is erre az ünnepi alkalomra!