Szentmisék rendje:

A szentmisék minden nap este 18.00 órakor kezdődnek.

Vasárnaponként a szokott rendben, reggel 8.00-kor, 9.30-kor diákmise és este 18.00 órakor.

Szeptember 11-én hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra lesz.

Szeptember 12-én kedden Szűz Mária szent neve, emléknapja.

Szeptember 14-én csütörtökön a Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepén 17.30-tól, a szentmise előtt Szentségimádást tartunk.

Szeptember 15-én pénteken A fájdalmas Szűzanya emléknapja.

Szeptember 16-án szombaton KALÁSZ foglalkozás. Az első biciklitúrás alkalomról részletes információ olvasható hátul a hirdető táblánál a plakáton!

Szeptember 16-án szombaton az Ars Sacra fesztivál keretében a nyitott templomok napja a Bazilikában. https://bences.hu/data/files/turizmus/arssacra_2017_plak.pdf

Szeptember 24-én a Szentírás vasárnapja. A diákmisére hozott Szentírásokat megáldjuk.

Szeptember 25-én engesztelő imadélután templomunkban 16 órától

Október a Szűzanya hónapja, a szentmisék előtt 17.30-tól rózsafüzért imádkozunk.

Október 01-én vasárnap 17.00 órától kötetlen, találkozás Várszegi Asztrik főapát úrral a Boldogasszony Házban. Az esti 18.00 órás szentmise keretében mint Pannonhalmi Egyházközség adunk hálát 27 évi főapáti szolgálatáért. A Cantáte kórus énekel.

Október 08-án Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya ünnepe.

A diákmisén Veres András püspök úr baráti látogatás keretében velünk ünnepel és vezeti a liturgiát.

Október 13-án Nemzeti zarándoklatra utazunk Soroksárra

Október 14-én 16.00 órakor Várszegi Asztrik főapát úr diakónussá szenteli Szalai Zsoltot a Bazilikában. Szeretettel várjuk a Plébánia hívő közösségét is erre az ünnepi alkalomra!