Szentmisék rendje az Adventi időszakig:

A szentmisék minden nap este 18.00 órakor kezdődnek.

Vasárnaponként a szokott rendben, reggel 8.00-kor, 9.30-kor diákmise és este 18.00 órakor.

2017.09.04-én hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra lesz.

Újra indulnak kéthetente keddenként a Bibliaórák Ákos atya kísérésével. Minden hónap 1. és 3. keddjén, tehát most a héten szeptember 5-én este 8 órakor a Boldogasszony Házban. Általában a következő vasárnapi evangéliumot olvassuk, keressük, miként szólít meg mindennapi életünkre, majd imádsággal fejezzük be. Nem egymásra épülő alkalmak, tehát bármikor be lehet csatlakozni.

2017.09.06-án szerdán 21 éve, hogy Szent II. János Pál pápa meglátogatta Pannonhalmát.

Este 19.00-kor megemlékezést tartunk a pápai keresztnél, a sportpályánál.

2017.09.07-én csütörtökön a szentmise előtt fél órával, 17.30-tól Szentségimádást tartunk.

2017.09.09-én szombaton a MÉCS családközösségek szervezésében Lelki nap lesz Gál Péter atyával. Bővebb információ és jelentkezés hátul a hirdető táblánál!

2017.09.16-án a nyári szünet után újra indulnak a KALÁSZ foglalkozások a Boldogasszony Házban. Az idei első foglalkozás 2017. szeptember 16-án, szombaton lesz. Jó idő esetén biciklizni megyünk. Találkozó délután 3 órakor a Boldogasszony Házban. Esőkabáton (amennyiben az időjárás ezt szükségessé teszi), láthatósági mellényen és vízen kívül mást nem kell hozni. Pannonhalma, Nyalka, Pázmándfalu, Győrság, Pannonhalma kört tervezünk. Kérjük, hogy azokkal a gyerekekkel, akik szeretnének ugyan jönni, de hosszabb távon, önállóan biciklizni nem tudnak, felnőtt kísérő mindenképp jöjjön.

Várunk szeretettel mindenkit!