2017.08.14-én hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra lesz.

2017.08.17-én csütörtökön a reggeli szentmise után Szentségimádást tartunk.

Augusztus 15-én Nagyboldogasszony ünnepi szentmise este 19 órakor

Augusztus 20-án vasárnap, Szent István napján az ünnepi szentmise rend a következő: 8 órakor szentmise, 9 órakor diák mise 10.00-kor az ünnepélyes szentmise kenyér áldással és este 19 órakor szentmise.

Augusztus 20-án este 8-kor Szent István Intelmeit előadják Szamosi Zsófia színésznő és Lantos Zoltán hegedűművész közreműködésével az apátság Főkönyvtárában – a részvétel ingyenes.

2017.08.21-25.-ig ismét lesz gyermekfelügyelet óvodás és kisiskolás (max. harmadik osztályos) korú gyermekeknek, a Boldogasszony-házban. Jelentkezni hátul a hirdető táblánál lehet. A gyermekfelügyeletre segítőket is várunk, felnőtteket és középiskolás gyermekeket. A középiskolásoknak le tudjuk igazolni az itt töltött órákat. Jelentkezni, hátul a hirdető táblánál lehet.

Augusztus 25-én, pénteken 16 órától engesztelő imadélután lesz templomunkban. Majd 18 órakor szentmise. Mindenkit szeretettel várunk.

Augusztus 25-én az "Árvácskák" együttest látjuk vendégül, akik aznap este 19 órakor adnak műsort. Szállásukat a Boldogasszony-házban és befogadó családoknál oldanánk meg, amiben kérjük a hívek segítségét. Aki szívesen segítene szállásadásban kérjük, jelentkezzen. Jelentkezni, hátul a hirdető táblánál lehet.

2017.09.09-én a MÉCS családközösségek szervezésében Lelki nap lesz Gál Péter atyával. Bővebb információ és jelentkezés hátul a hirdető táblánál!

2017.09.10-én vasárnap a Máriabesnyői Kisboldogasszony nagybúcsúra zarándok utat szervezünk!

Jelentkezni a hirdetőtáblánál lehet! Mindenkit szeretettel várunk!

MISEREND VÁLTOZÁS! Szeptember 2-től minden nap (hétköznap és hétvégén is) este 18-kor kezdődnek a szentmisék.