Szeretnénk köszönetet mondani Minazoknak, akik az Úrnapi napja megünnepléséhez hozzájárultak. Az oltárok felállításához, virágszőnyeg építéshez, virágszirommal, kétkezi munkával segítséget nyújtottak. Idén is csodálatos összefogás eredményeként méltóan ünnepelhettünk.

Június 25-én 16 órától engesztelő imadélután lesz templomunkban. Ezért 18 órakor lesz a vasárnap esti mise. Mindenkit szeretettel várunk.

2017.06.26-án hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra lesz.

2017.06.29-én a reggeli szentmise után Szentségimádást tartunk.

2017. június 30-án zarándok utat szervezünk a Fekete Madonna koronázási ünnepségére Budapestre. Jelentkezni, hátul a hirdető táblánál lehet.

2017. július 2-án Péter fillér gyűjtés lesz.

2017.08.21-25.-ig ismét lesz gyermekfelügyelet óvodás és kisiskolás (max. harmadik osztályos) korú gyermekeknek, a Boldogasszony Házban. Jelentkezni hátul a hirdető táblánál lehet. A gyermekfelügyeletre segítőket is várunk, felnőtteket és középiskolás gyermekeket. A középiskolásoknak le tudjuk igazolni az itt töltött órákat. Jelentkezni, hátul a hirdető táblánál lehet.