2017.06.12-én hétfőn 10 órakor Szent Mónika imaóra lesz.

2017.06.15-én a reggeli szentmise után Szentségimádást tartunk.

2017.06.18-án vasárnap Úrnapi körmenet lesz, előtte délután oltár és virágszőnyeg építés, minden segítő kéznek örülünk. Aki teheti virággal is támogassa a szőnyegépítést lehetőleg a rózsát rövid szárral hozzák, szívesen elmegyünk a virág felajánlásokért. Feliratkozni hátul a hirdetőtáblánál lehet. Aki részt vett aznap szentmisén annak elég a körmenetre jönnie, hívjuk a gyerekeket is szeretettel, aki szeretne szirmot szórni kis kosárkát hozzon magával.

Fontos változás, hogy az esti szentmise 18 órakor kezdődik, az Úrnapi körmenet kb. 19 órakor. Mindenkit szeretettel várunk.

2017. június 21-én szerdán 18 órakor a Budapesti Fesztivál Zenekar ad koncertet a pannonhalmi valamikori zsinagóga épületében. A koncert ingyenes de regisztrációhoz kötött.

Május 25-én 16 órától engesztelő imadélután lesz templomunkban. Mindenkit szeretettel várunk.

2017. június 30-án zarándok utat szervezünk a Fekete Madonna koronázási ünnepségére Budapestre. Jelentkezni, hátul a hirdető táblánál lehet.