Március 13-án hétfőn Szent Mónika imaóra. Várjuk az édesanyákat!

Pénteken az esti szentmise után keresztúti ájtatosságot tartunk.

Március 17-én 19:00 órakor a győri Székesegyházban egyházközségünkért mutatunk be szentmisét. Gyülekező 18:45-kor a főbejáratnál!

Március 18-án 09:30-12:30 között ifjúsági lelki nap lesz Hodász András atyával és tásaival. Helyszín: Szent Benedek Általános Iskola Pannonhalma,  Regisztráció szükséges a facebookon: Lelkinap-Hodász András atyával.

Március 18-án szombaton 15 órakor, KALÁSZ foglalkozás lesz a Boldogasszony-házban! Mindenkit szeretettel várunk!

Március 18-án szombaton 16:30-kor Ministráns foglalkozás lesz a templomban! Mindenkit szeretettel várunk.

Március 24-25-26-án A hagyományokhoz híven templomunk búcsújához kapcsolódóan 3 napos lelkigyakorlat, Triduum lesz!

Március 24-én pénteken az esti 18 órás szentmisét Bakos Gergely atya celebrálja.

Március 25-én szombaton 17 órakor Mária ima lesz. Majd utána a 18 órás szentmisét Asztrik Főapát Úr celebrálja, a Cantate kórus énekel.

Március 26-án vasárnap a 18 órás szentmisét Pintér Ambrus atya celebrálja.

Miserend változás: Május 1. hétfőtől a hétköznapi szentmisék reggel 7 órakor kezdődnek.

Aki szeretne a virágvasárnapi barkaszentelésre barkát hozni most szedjen, mert már nyílik.