Hétfőn, március 6-án 10.00 órakor a Szent Mónika imaóra a templomban.

Kedden, március 7-én, 20.00 órakor Biblia-olvasás lesz Ákos atya vezetésével a Boldogasszony Házban.

Pénteken az esti szentmise után keresztúti ájtatosság, melyre az alsós diákokat is várjuk szeretettel.

Március 11-én szombaton 15 órakor Ovi hittan lesz a Boldogasszony Házban. Mindenkit szeretettel várunk!

Március 17-én 19:00 órakor a Győri Székesegyházban egyházközségünkért mutatunk be szentmisét. Gyülekező 18:45-kor a főbejáratnál!

Március 18-án 09:30-12:30 óra között ifjúsági lelki nap lesz Hodász András atyával és társaival. Helyszín: Szent Benedek Általános Iskola Pannonhalma

Március 24-25-26-án a hagyományokhoz híven templomunk búcsújához kapcsolódóan 3 napos lelkigyakorlat lesz!

Miserend változás: Május 1. hétfőtől a hétköznapi szentmisék reggel 7 órakor kezdődnek.

MÉCS lelkigyakorlatra lehet jelentkezni:

MÉCS NAPOK Házasoknak Budapest, március 10-12.

MÉCS Napok Fiatal pároknak Budapest, március 24-26.

Részletek, jelentkezés a weboldalon: www.mecsnapok.hu