Hétfőn, február 27-én 10 órakor a Szent Mónika Imaközösség tart imaórát a templomban.

Március 1-ig lehet jelentkezni a Luther–útra, a Csíksomlyói Pünkösdi Zarándoklatra és az Országos Nemzeti Zarándoklatra, amely 2017.október 13-án pénteken 11.00-kor a budapesti Fatimai Szűzanya Kegytemplomban, Soroksár-Újtelepen lesz. Jelentkezni a hirdető táblánál lévő lapon lehet.

Március 1-én Hamvazószerda, szigorú böjti nap. A szentmise keretében hamvaszkodás lesz.

Csütörtökön, március 2-án 17:30-kor az esti szentmise előtt Szentségimádást tartunk.

Március 3-án, első pénteken beteglátogatás és keresztúti ájtatosság az esti szentmise után.

Március 4-én szombaton 15 órakor KALÁSZ foglalkozás lesz a Boldogasszony-házban. Mindenkit szeretettel várunk!

MÉCS NAPOK a közeljövőben:

MÉCS NAPOK Házasoknak Budapest, március 10-12.
MÉCS Napok Fiatal pároknak Budapest, március 24-26.
Részletek, jelentkezés a weboldalon: www.mecsnapok.hu

Március 17-én 19.00 órakor a Győri Székesegyházban egyházközösségünkért bemutatott szentmisére várjuk a híveket.

Március 18-án ifjúsági lelki nap Hodász András atyával.