A szentmisék rendje:

Hétköznap 18.00 órakor, vasárnap 8.00, 9.30 és 18.00 órakor.

Házszentelésre lehet jelentkezni! Hátul a hirdető táblánál.

Hétfőn, február 13-án 10 órakor a Szent Mónika Imaközösség tart ima órát a templomban.

Csütörtökön, február 16-án 17:30-kor az esti szentmise előtt Szentségimádást tartunk.

Szombaton, február 18-án 15 órai kezdettel Farsangi jelmezes mulatság lesz plébániánk gyermekközösségeinek! Gyertek! Gyertek! Ovihittanosok, KALÁSZ-osok, Ministránsok! Mindenit szeretettel várunk! Ha jöttök, lesztek! Ha hoztok, esztek!

Február 18-án a Művelődési Házban 19 órai kezdettel az általános iskola szülői munkaközössége hagyományőrző jótékonysági bált szervez. Aki nem tud a bálon részt venni, támogatói jegyet vásárolhat. Meghívó itt. Mindenkit szeretettel várunk és hívunk!

Február 28-ig lehet jelentkezni a Luther-útra és a Csíksomlyói pünkösdi zarándoklatra.

2017. október 13-án lesz száz éve annak, hogy a Szűzanya utoljára megjelent Fatimában. A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia zarándoklatot hirdet Budapestre, a soroksár-újtelepi Fatimai Szűz kegytemplomba, ahol délelőtt 11 órakor szentmisében ünnepeljük a centenáriumot. Az előzetes visszajelzést 2017. március 1-ig várják, ezért aki szívesen részt venne a zarándoklaton, kérjük, hogy február végéig jelezze!