Az adventi időszakban a szentmisék reggel 5:50 órakor kezdődnek.

A Szent Mónika Közösség adventben a rorate után találkozik. Szeretettel várjuk az édesanyákat közös imádságra gyermekeinkért.

Szentcsalád-járásra a templomban hátul a  hirdetőtáblánál még fel lehet iratkozni.

2016. december 24-én, szombaton délelőtt 9 órától fél 12-ig filmvetítésre várjuk a gyerekeket a templom mögött levő Boldogasszony Házban. Kérjük, hogy a templom hátsó hirdetőtábláján kihelyezett lapon december közepéig jelezzék részvételi szándékukat.

KALÁSZ foglalkozás lesz december 17-én szombaton 14 órakor, a Boldogasszony-házban. Készülünk a Pásztorjátékra!

2016.december 17-én szombaton, 16 órakor a Gyertyaláng kisegyüttes karácsonyi koncertje lesz a Plébánia Templomban. Mindenkit szeretettel várunk!

December 18. vasárnap 10:30-12:00: Adventi melegedő - jótékonysági vásár a Karitász javára - a diákmise után a templombejárat előtti bástyánál.