Adventben reggel 5.50 órakor kezdődnek a hajnali misék. (November 28-án hétfőtől december 24-ig.)

A Szent Mónika Imacsoport adventben hétfőnként a hajnali mise után találkozik, (tehát nem tíz órakor, ahogy év közben). Örülnénk, ha aki teheti, csatlakozna hozzánk. Az édesanyák imája után együtt imádkozzuk el a rózsafüzért!

Szentségimádás minden csütörtökön a szentmise előtt fél órával.

KALÁSZ foglalkozás lesz december 3-án szombaton 15 órakor, a Boldogasszony-házban. Készülünk a Pásztorjátékra és a karácsonyi vásárra!

Egyházközségünk felajánlja a családoknak Szenteste délelőttjén a gyermekek alkalomhoz illő szórakoztatását azért, hogy a szülők könnyebben tudjanak az estére készülődni. Így 2016. december 24-én, szombaton délelőtt 9 órától fél 12-ig filmvetítésre várjuk a gyerekeket a templom mögött levő Boldogasszony Házban. Elsősorban a 4-12 éves korosztály részvételére számítunk, de természetesen korhatár nélkül mindenkit szívesen várunk. Rajzfilmekkel, mesékkel és egy betlehemi történettel készülünk. A szünetekben kis harapnivalót is szeretnénk kínálni a gyerekeknek.

Kérjük, hogy a családok a templom hátsó hirdetőtábláján kihelyezett lapon december közepéig jelezzék részvételi szándékukat az érdeklődő gyerekek számának és életkorának megadásával, hogy ennek megfelelően tudjuk berendezni a termet és összeállítani a műsort. A részletes programot a diákmiséken hirdetni fogjuk. Személyesen érdeklődni Hunyady Istvánnál lehet, tel: (96) 473-323.

2016. december 11-én vasárnap, 15 órakor kezdődik az Ez öröm napja című pásztorjáték, melyet a csíksomlyói Árvácska együttes ad elő. Az előadás után adjuk át a gyerekeknek az összegyűjtött ajándékokat. Adományaikat köszönjük!

Gyertyaláng kisegyüttes próba minden diákmise előtt 8:30-tól a Boldogasszony Házban.

A vasárnapi 9:30-as diákmise ideje alatt és minden mise után is van gyónásra lehetőség, nyugodtan szólítsanak meg bennünket!