Szent Mónika Imacsoport minden hétfőn délelőtt 10 órakor a templomban. Szeretettel várunk és hozzátok imakéréseiteket!

Szentségimádás minden csütörtökön a szentmise előtt fél órával.

Krisztus király vasárnapján 10:30-tól 18 óráig Szentségimádás lesz templomunkban. Aki teheti, kérjük, jöjjön el. Mindenkit szeretettel hívunk!

Az Ovi hittan 2016. november 20-án kivételesen vasárnap lesz!!! 15 órakor a Boldogasszony-házban. Mindenkit szeretettel várunk!

Kedden, november 22-én, este 8 órakor Biblia-olvasás lesz Ákos atya vezetésével a Boldogasszony Házban.

KALÁSZ foglalkozás lesz november 26-án szombaton 15 órakor, a Boldogasszony-házban. Adventi koszorút fogunk készíteni. Kérjük, hogy akinek van otthon koszorúalap és gyertya, az hozza magával.

November 27-én vasárnap 16.00 órakor lesz a Betlehem megnyitó, a PIPACS Egyesület szervezésében, a templom bástyánál. Mézeskalács felajánlásokat szívesen fogadunk aki tud hozzon a helyszínre! Idén is tartalmas programmal várunk mindenkit!

Cipősdoboz gyűjtést hirdetünk! Az erdélyi Árvácska együttes tagjait- akik már többször szerepeltek nálunk - szeretnénk meglepni. Aki teheti, állítson össze egy cipős doboznyi apró játékokból, iskolaszerből, nem romlandó édességből álló csomagot. A csomagra kérjük, írja rá hány éves, kisfiúnak vagy kislánynak szánja. Főként, 13-16 éves korosztálynak gyűjtünk csomagot! Ajándék átadásra, 2016. december 11.-én vasárnap, 15 órakor kezdődő, Ez öröm napja című pásztorjáték után kerül sor, amelyet a csíksomlyói Árvácska együttes ad elő. Adományaikat Köszönjük!

Gyertyaláng kisegyüttes próba minden diák mise előtt 8:30-tól a Boldogasszony-házban.

A vasárnapi 9:30-as diákmise ideje alatt és minden mise után is van gyónásra lehetőség, nyugodtan szólítsanak meg bennünket.