2016.11.06-án. vasárnap este a szentmisén a Cantate kórus énekel.

Szent Mónika Imacsoport minden hétfőn délelőtt 10 órakor a templomban. Szeretettel várunk és hozzátok imakéréseiteket!

Erzsébet napi tartós élelmiszer gyűjtést hirdetünk a szegények javára, november 19-ig. Az összegyűlt élelmiszereket, Plébániánk hívei együtt viszik el Győrszentivánra november 19-én szombaton, ahol 17: 30-kor Szent Erzsébet napi ünnepi szentmise lesz.

2016.november 07-én 17 órakor lámpás készítés a művelődési házban, az itt készített lámpásokkal,

november 11-én fél 5-kor gyülekező a Szent Márton szobornál, ¾ 5-kor rövid megemlékezés, utána lámpás zarándokút a Főapátságba. Mindenkit szeretettel várunk!

Kedden, november 8-án este 8 órakor Biblia-olvasás Ákos atya vezetésével a Boldogasszony Házban.

Szentségimádásminden csütörtökön a szentmise előtt fél órával.

KALÁSZ foglalkozás lesz november 12-én szombaton 15 órakor, a Boldogasszony-házban.

Cipősdoboz gyűjtést hirdetünk! Az erdélyi Árvácska együttes tagjait- akik már többször szerepeltek nálunk - szeretnénk meglepni. Aki teheti, állítson össze egy cipős doboznyi apró játékokból, iskolaszerből, nem romlandó édességből álló csomagot. A csomagra kérjük, írja rá hány éves, kisfiúnak vagy kislánynak szánja. Adományaikat Köszönjük!

2016.11.13-án vasárnap, 15.30 –kor, a Pannonhalmi Bencés Gimnázium Dísztermében a szombathelyi Weöres Sándor Színház, „A kút” című darabot adja elő Jordán Tamás rendezésében.

Gyertyaláng kisegyüttes próba minden diák mise előtt 8:30-tól a Boldogasszony-házban.

A vasárnapi 9:30-as diákmise ideje alatt és minden mise után is van gyónásra lehetőség, nyugodtan szólítsanak meg bennünket.

Szent Márton asztalánál segítők beosztása

November