2016. november 1-én Mindenszentek napján kedden 18 órakor énekes ünnepi szentmise lesz.

2016. november 2-án Halottak napján szerdán 9 órakor a temetőben, 18 órakor a templomban lesz szentmise.

Szentségimádás minden csütörtökön a szentmise előtt fél órával.

2016.november 07-én 17 órakor lámpás készítés a művelődési házban, az itt készített lámpásokkal, november 11-én fél 5 kor gyülekező a Szent Márton szobornál, ¾ 5-kor rövid megemlékezés, utána lámpás zarándokút a Főapátságba. Mindenkit szeretettel várunk!

2016.11.13-án vasárnap, 15.30 –kor, a Pannonhalmi Bencés Gimnázium Dísztermében a szombathelyi Weöres Sándor Színház, „A kút” című darabot adja elő Jordán Tamás rendezésében. Ingyenes jegyeket okt. 31-ig lehet igényelni Pál atyánál.

Gyertyaláng kisegyüttes próba minden diák mise előtt 8:30-tól a Boldogasszony-házban.

A vasárnapi 9:30-as diákmise ideje alatt és minden mise után is van gyónásra lehetőség, nyugodtan szólítsanak meg bennünket.