Minden este 6 órakor kezdődik a szentmise. Október hónapban a szentmisék előtt fél órával rózsafüzért imádkozunk.

Szent Mónika Imacsoport minden hétfőn délelőtt 10 órakor a templomban. Szeretettel várunk és hozzátok imakéréseiteket!

Szentségimádás minden csütörtökön a szentmise előtt fél órával.

KALÁSZ foglalkozás lesz október 1-én szombaton 15 órakor, a Boldogasszony Házban.

2016. október 01-én tartják a Nagymarosi Ifjúsági Találkozót és a hozzákapcsolódó Gyerekmarost ahova az óvodáskorú gyermekektől 10. osztályos tanulókig várnak minden gyermeket sok játékkal és vidámsággal, amíg szüleik a találkozó lelki programjain töltődnek. Reggel 9 órától tartalmas lelki programmal várnak minden érdeklődőt!

Gyertyaláng kisegyüttes próba minden diák mise előtt 8:30-tól a Boldogasszony Házban.

A vasárnapi 9:30-as diákmise ideje alatt és minden mise után is van gyónásra lehetőség, nyugodtan szólítsanak meg bennünket.

2016. október 2-án hálát adunk az idei termésért, kérjük a diákmisére hozzanak terményeket.

Szent Márton asztalánál segítők beosztása

Szeptember