Minden este 6 órakor kezdődik a szentmise!

Szent Mónika Imacsoport minden hétfőn délelőtt <span">10 órakor a templomban. Szeretettel várunk és hozzátok imakéréseiteket!

Szeptember 20-án, kedden 20:00-kor felnőtt Bibliaolvasás lesz Ákos atya vezetésével.

Szentségimádás minden csütörtökön a szentmise előtt fél órával.

Gyertyaláng kisegyüttes próba minden diák mise előtt 8:30-tól a Boldogasszony-házban.

A vasárnapi 9:30-as diákmise ideje alatt és minden mise után is van gyónásra lehetőség, nyugodtan szólítsanak meg bennünket.

A diákmise elején közösen imádkozzuk el az irgalmasság rózsafüzért!

Taizéi ifjúsági találkozó lesz Pannonhalmán a Szent Márton-év keretében Alois testvérrel és fiatal taizéi szerzetesekkel szeptember 24. – én 10 - 19 óráig. Regisztráció 2016. július 1-től. Részletek a www.szentmartonev.hu-n

2016. október 1-én tartják a Nagymarosi Ifjúsági Találkozót és a hozzákapcsolódó Gyerekmarost ahol az óvodáskorú gyermekektől 10. osztályos tanulókig várnak minden gyermeket sok játékkal és vidámsággal, amíg szüleik a találkozó lelki programjain töltődnek. Reggel 9 órától tartalmas lelki programmal várnak minden érdeklődőt!

Szent Márton asztalánál segítők beosztása

Szeptember